Gundymo paslaptys: 5 technikos, kurios išmokys murkti kaip katė

Pasigirsta balsų, kuriuos išgirdus norisi tik vieno: kad jų savininkas kalbėtų ir nesustotų. Žemame, giliame balse yra kažkas subtiliai patrauklaus, kuris sužavi ir priverčia širdį plakti greičiau. Kaip padaryti savo balsą seksualų?

Su moterų balsais viskas nėra taip aišku. Kiekvienas vyras turi savo nuomonę apie tai, kokį balsą jis laiko moterišku, patraukliu, protingu ir seksualiu. Kai kuriems tai yra, pavyzdžiui, užkimimas. Kitiems lengvas, erdvus, aukštas balsas, nes patrauklus atrodys būtent tai, kas panašu į mamos balsą. Vyrai nori jį sekti. Ir tokia mergina, tokia moteris bus nešama ant rankų.

„Seksualus balsas – tai daug daugiau nei užkimimas ar orumas – tai gebėjimas laisvai skambėti, kalbėti visu kūnu, tai nusileidžianti intonacija, pauzės tinkamose vietose ir tinkami gestai“, – sako balso ir kalbos trenerė Seda Kasparova. Life.ru. Ir jei negalime daug nuveikti su fiziologija ir hormonais, tai tikrai galime pagerinti garsą specialių technikų pagalba. Kokie yra keturi žingsniai, padėsiantys pasiekti niūrų, seksualų garsą?

1. Taisyklingas kvėpavimas

Nuotrauka © Shutterstock / FOTODOM / fizkes
Nuotrauka © Shutterstock / FOTODOM / fizkes

Gilaus ir seksualaus balso pagrindas – taisyklingas kvėpavimas. Ką dar reikia padaryti, kad kiekvienas vyras jūsų išklausytų ir nesiblaškytų?

Norint sureguliuoti patrauklų seksualų balsą, nereikia vaidinti ar niekuo apsimesti. Pirmiausia reikia išbandyti savo kūną, kiek jis „laisvas“ sukurti gražų garsą ir kiek mes galime valdyti šį garsą. Ir pirmas dalykas, nuo kurio pradedame, yra kvėpavimas.

„Tinkamas kvėpavimas yra balso pagrindas – gražus, malonus, gimstantis be įtampos, be kliūčių“, – aiškina ekspertas. Treneris pataria: susiraskite kūno padėtį, kurioje bus patogu įkvėpti, ir išbandykite save. Dabar giliai įkvėpkite – ar jūsų pečiai kyla, o gerklos įsitempia? O gal kvėpuojate pilvu, kai įkvepiant jis išsipučia, o iškvėpdamas iš jo išleidžia orą, kaip balioną?

Kiekvieną kartą įkvėpdami ir iškvėpdami atkreipkite dėmesį į tai, kas vyksta su jūsų kūnu. Jei jūsų pečiai įsitempia, nedelsdami prisiminkite, kad taip jie įtempia raiščius ir gerklas. Ir tada negims gražus balsas ir garsas. Todėl taisyklingo kvėpavimo pagalba nuimame garus ir nereikalingą įtampą.

2. Išmokti sumažinti balsą

Nuotrauka © Shutterstock / FOTODOM / sakkmesterke
Nuotrauka © Shutterstock / FOTODOM / sakkmesterke

Keturios technikos, kaip suvilioti vyrus balsu – kaip išmokti.

„Kitas svarbus gražaus, patrauklaus ir, jei norite, viliojančio ir seksualaus skambesio elementas yra balso tembras, tai yra akordai, tai mūsų skambesys“, – aiškina balso trenerė. Norint paruošti gerklas garsui, pirmiausia reikia iš šios vietos pašalinti blokus ir spaustukus. Čia padės reguliarūs žiovulys, atsipalaidavę, iš širdies, tarsi niekas į mus šią akimirką nežiūrėtų.

Antrasis pratimas vadinamas „Kiaušiniu“. Įsivaizduokite, kad norite žiovauti, ir tuo metu kažkas į jus žiūri. Ir jūs laikote savo lūpas uždarytas, jūsų dantys neliečia, o žiovaujantis gomurys šiuo metu yra suapvalintas, įgaunantis kupolo formą. Ir šioje pozicijoje turime skleisti dūzgiantį garsą „mm-mm“.

3. Atkreipkite dėmesį į kalbos aiškumą

Nuotrauka © Shutterstock / FOTODOM / Sergey Peterman
Nuotrauka © Shutterstock / FOTODOM / Sergey Peterman

Kaip teisingai susikalbėti su vyru, kad jis nenuleistų nuo tavęs akių.

Anot balso trenerės, gražus, patrauklus, seksualus skambesys neįmanomas be aiškumo. Jei pradėsite kramtyti žodžius ir garsus, tai skambės taip. Ir kai moteris kiekvieną žodį ištaria gana aiškiai, artikuliuotai ir sklandžiai, tada norisi jos klausytis be galo.

„Mūsų liežuvis yra atsakingas už aiškumą, kad „pagyvintumėte“ jūsų dikciją ir atkurtumėte aiškų garsą, atlikite kelis paprastus pratimus šiam organui“, – Life.ru pasakoja balso ir kalbos trenerė Seda Kasparova. Pirmas pratimas – švelniai prikąsti liežuvį nuo pagrindo iki galo. Pakartokite tai keletą kartų. Žanro klasika: užsimerkę burną, liežuviu atlikite sukamuosius judesius, tarsi valytumėte dantis. 5–7 kartus pagal laikrodžio rodyklę ir 5–7 kartus prieš laikrodžio rodyklę.

4. Stebėkite savo kalbos greitį

Nuotrauka © Freepik
Nuotrauka © Freepik

Keturios darbo taktikos, kaip išmokti taisyklingai kalbėti su vyru.

Pasak ekspertės, žavesys neturi nieko bendra su skubėjimu. Greita kalba pašalina įsitraukimą ir bendravimo gilumą. Garsai ne tokie aiškūs, frazės suplyšusios. „Bet kokia kalba, kuri patraukia dėmesį, yra sakoma vidutiniu tempu arba periodiškai lėtu tempu , atsižvelgiant į tai, kokį efektą norite sukurti savo kolegai . Tačiau specialistė taip pat primena, kad kalbos tempas visada priklausys nuo jūsų emocionalumo, psichologinės nuotaikos ir to, kas tuo momentu vyksta jūsų gyvenime. Net iš kontakto su savo bendravimo partneriu.

Gali būti lavinamas gebėjimas kalbėti užtikrintai ir lėtai. Norėdami sulėtinti, kaip toliau paaiškina balso treneris, galite paimti bet kokį literatūrinį tekstą ir perskaityti jį tam tikru būdu: ištarti žodį, tada palaikyti pauzę, kurios trukmė yra lygi tam laikui, kurį praleidote žodį tardami. Iš pradžių gali atrodyti nuobodu, norėsis greitai pabėgti ir paspartinti… Kontroliuokite save, prisiminkite, kodėl darote šį pratimą.

Yra dar vienas svarbus seksualaus balso komponentas – šypsena . Yra frazė „kalbėk su šypsena“, neignoruokite šio pristatymo. Šypsena leidžia garsui tapti gausesniu ir laisvesniu. Sukuria lengvumą ir nuotaiką.

Nuotrauka © Shutterstock / FOTODOM / sakkmesterke
Nuotrauka © Shutterstock / FOTODOM / sakkmesterke

Kvėpavimas, pauzės ir atodūsiai: viskas apie manipuliavimą vyrais balso pagalba.

Seksualaus balso treneris taip pat primena dar du esminius dalykus. Palaikykite akių kontaktą ir skambinkite kitam asmeniui vardu. Ekspertas įsitikinęs, kad nėra nieko malonesnio už savo vardo skambesį, ištartą giliu, tūriniu balsu. Beje, seksualus, gilus, viliojantis balsas taip pat apie tave. „Apie tai, kaip leidžiate sau skambėti ir pasireikšti. Kaip esate pasirengęs pripažinti savo patrauklumą.” Tegul tavo balsas atsiskleidžia – ir patikėk, jis paveiks kitas tavo gyvenimo sritis.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *