| | |

10 interjero dizaino klaidų, kurios atskleidžia blogą savininko skonį

Šiandien yra daug galimybių atnaujinti interjerą. Tinklalapiai, dizaino patarimai, be didelių investicijų sukurti interjerą puošti skirti gyvenimo gudrybės… Tačiau nepaisant visos šios įvairovės, daugelis žmonių nežino, kaip pakeisti savo būstą į gerąją pusę, ir toliau gyvena praėjusių dešimtmečių stereotipais. Norintiems šiek tiek atnaujinti savo interjero išvaizdą, bet nesuprantantiems kaip, parinkome keletą rekomendacijų.

1. Vienspalvis interjeras

1564692062_1-8020976

Gana populiarūs tapo vienspalviai interjerai. Atrodytų, kas gali būti paprasčiau nei papuošti kambarį vienoje spalvų schemoje? Tačiau dažnai rinkdamiesi tos pačios spalvos baldus ir aksesuarus taip susigundome, kad pamirštame, jog interjeras turi turėti individualumo. Galų gale gauname nuobodų interjerą, kuriame nėra nei įkarščio, nei individualumo. Jūsų paties stiliaus jausmas ir intuicija padės išvengti šios klaidos. Rinkdamiesi baldus ir aksesuarus įsiklausykite į save, kokią ryškią detalę norite matyti savo bute? Spalvotų pagalvių komplektas, geltonas fotelis, neįprastas kilimas, originalus paveikslas – būtent tai gali praskiesti ir įkvėpti gyvybės interjerui.

2. Gipskartonio arkos

1564692095_2-4597758

Apie 2005 metus gipso kartono arkos buvo labai populiarios. Žmonės, turėję galimybę, šią idėją iškart įgyvendino, visas duris paversdami arkomis, o kiti tyliai apie tai svajojo. Maždaug tuo pačiu metu į madą atėjo netikri židiniai ir kolonos iš tos pačios gipso kartono plokštės. Ar prisimeni? Na, o Novate.ru redaktoriai skuba pranešti, kad visi šie netikros prabangos atributai jau išėjo iš mados. Be to, tai įvyko ne vakar, o maždaug prieš penkerius metus. Žinoma, tai nereiškia, kad jei namuose jau turite gipso kartono plokštę, reikia nedelsiant pradėti renovaciją, tiesiog susitaikykite su tuo ir planuokite kuo greičiau ją keisti. Bet jei šiuo metu esate renovacijos etape, atsisakykite gipso kartono ir visų aukščiau išvardytų dalykų. Atminkite, kad paprastos linijos ir natūralios medžiagos yra mados.

3. Kištukiniai lizdai ir jungikliai

1564692021_3-6374614

Kištukiniai lizdai ir jungikliai… Atrodytų tokia smulkmena, bet neteisinga jų vieta gali labai sugadinti gyvenimą. Įsivaizduokite, koks „laimingas“ būsite kiekvieną kartą, kai bandysite įjungti elektros prietaisą į už spintelės paslėptą lizdą arba tamsoje užklysdami į daiktus ieškosite jungiklio. Visų šių bėdų galima išvengti tinkamai suplanavus visų kištukinių lizdų ir jungiklių išdėstymą.

4. Pigi tekstilė

1564692083_4-7224546Užuolaidos, kilimai ir patalynė nėra dalykai, kurių neturėtumėte taupyti. Jums gali atrodyti, kad visa tai yra smulkmenos, tačiau iš tikrųjų šie dalykai yra kone pagrindiniai namų jaukumo komponentai. Todėl jei svajojate apie tam tikro tipo užuolaidas, bet kokybiškam audiniui nėra pinigų, geriau šios idėjos atsisakykite. Kartais geriau kurį laiką pagyventi be užuolaidų, nei nusipirkti tai, kam tiesiog neužtenka pinigų. Tas pats pasakytina ir apie kilimus: neskubėkite, sutaupykite, bet nepasitenkinkite mažiau. Su patalyne yra sunkiau, nes be jos neapsieisi, tad tiesiog susitaikykite su mintimi, kad pirkdami gerą patalynę investuojate į savo namus.

5. Matmenys nesutampa

1564692074_5-4220647

Pagrindinis gražių namų principas – harmonija visame kame. Visų pirma, tai susiję su baldais. Renkantis jį svarbu laikytis ne tik vienodo stiliaus, bet ir dydžio. Anot Novate.ru, žemi baldai puikiai tinka dekoruoti nedidelius butus žemomis lubomis, tačiau erdvioje patalpoje jie tiesiog pasimes. Natūralu, kad didelė lova mažame miegamajame atrodys juokingai, net jei, be jos, nieko kito nėra. Taip pat stenkitės pasirinkti tokio paties dydžio baldus, kitaip šis proporcijų neatitikimas visada bus akivaizdus ir sugadins gerą vaizdą.

6. Daugiapakopės lubos

1564692019_6-2156549

Daugiapakopės gipso kartono lubos – dar viena populiari praeities tendencija, kurią vis dar atitveria ne itin kvalifikuoti dizaineriai. Tokios lubos apsunkina erdvę ir atrodo pernelyg dirbtinai. Be to, kam naudoti praeities tendencijas, jei dabar turime daug patrauklesnių. Pavyzdžiui, įtempiamos lubos puikiai paslepia nelygumus ir lubas. Be to, dėl blizgaus efekto jie padeda vizualiai padidinti erdvę.

7. Sandėliavimo sistemos

1564692106_7-5102486

Saugojimo sistemų trūkumas yra klaida, kuri vėliau sukels chaosą. Todėl, jei atsisakysite spintos ar lentynų, pasiruoškite tam, kad po poros mėnesių būsite priversti asmeninius daiktus laikyti ant grindų. Novate.ru rekomenduoja neapleisti saugojimo sistemų, o ieškoti sėkmingų variantų būtent savo namams.

8. Keista vieta

1564692079_8-3062943

Kai kurie žmonės nori bet kokiomis priemonėmis sutalpinti viską, ką suplanavo viename kambaryje. Dažnai dėl to jiems tenka pereiti į kraštutinumus, kaip matyti paveikslėlyje. Tačiau jei iš pradžių tokie sprendimai džiugina, tai vėliau suprasi, kad buvai kvailas, skubėjęs, neatsižvelgei į tokius niuansus kaip atstumas, kurį būtina išlaikyti tarp baldų ir komunikacijų. Galų gale tai sukels tik nepatogumų.

9. Rūmų prabanga

1564692029_9-8145795

Auksiniai gobelenai, krištolo sietynai ir marmuras puikiai atrodo rūmuose ir muziejuose, tačiau visiškai netinkami gyvenamosioms patalpoms. Be to, noras tokiu būdu pademonstruoti savo finansines galimybes byloja tik apie dvasinį skurdą ir blogą skonį. Na, o tokių idėjų įgyvendinimas mažame bute atrodo tiesiog juokingai.

10. Neapgalvotos detalės

1564692092_10-4855212

Šis punktas labiau taikomas žmonėms, kuriuos galima vadinti „jūsų dizaineriu“. Dažnai jie nušvinta tam tikromis idėjomis ir netgi aiškiai mato norimą vaizdą, tačiau neatsižvelgia į niuansus, tokius kaip minimalus atstumas tarp baldų, ištraukiamų sistemų dydis ir pan. Galiausiai jiems pavyksta atkurti norimą paveikslą. Tačiau ne viskas taip sklandu, kai tik daiktai pradedami naudoti pagal paskirtį, atsiranda spąstų. Pavyzdžiui, neįmanoma atidaryti naktinio staliuko durelių dėl išlankstytos sofos, kuri remiasi į ją, spintelių durys neatsidaro iki galo dėl arti kitų baldų ir pan. Nepamirškite, kad nuosavo namo projektavimas yra didelė atsakomybė ir jūs turite apskaičiuoti kiekvieną smulkmeną, atidžiai išmatuoti ir apskaičiuoti visus niuansus.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *