Neuro dizainas: paprastumo principas

Daugelis rinkodaros specialistų stengiasi į vieną reklaminį pranešimą sutalpinti dešimtis pranešimų, tačiau kiek toks požiūris pagrįstas? Remiantis tyrimais, mūsų smegenys per sekundę sugeba suvokti tik 40–50 informacijos bitų iš 11 000 000 – tai kodėl dirbate nenaudingai? Jei ieškote, kaip sukurti efektyvią reklamą pagal geriausias neurodizaino tradicijas, nepamirškite apie paprastumo principą.

Pažvelkime į šį principą su pavyzdžiu. 

1 parinktis: rinkodaros specialistai stengiasi į vieną skelbimo pranešimą sutalpinti daug turinio.

Jei šiai reklamai pritaikysite Eye-tracking testus (eye tracking/Eye tracking/Oculography), pamatysite, kad bus akcentuojamas veidas, o ne žinutė. Be to, nėra dėmesio produktui. 

4518636

Šilumos žemėlapis

Ar ši reklama veiksminga? Manau, kad ne.

2 variantas jau buvo sukurtas atsižvelgiant į neurologinio projektavimo principus:

3972378

Mažiau turinio, daugiau paprastumo. Atsižvelgiant į tai, kad puslapyje buvo naudojama mažiau teksto, buvo nuspręsta padidinti šrifto dydį:

Dėl to dėmesys nukrypo į žinią ir produktą, nors dėmesio centre išlieka moters veidas. Nėra nieko perteklinio. Ši reklama efektyviau perteikia žinią.

Nepamirškite apie tokį įrankį kaip akių sekimas ir pritaikykite neurodizaino principus praktikoje, kad potencialūs klientai pastebėtų būtent tai, ko jums reikia.

Didelės konversijos jums!

Remiantis medžiaga iš: designneuro.com

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *