Ką veikti savaitgalį: patys neįprastiausi pramogų variantai

Būna atvejų, kai sėdėti prie telefono, žiūrėti televizorių ir skaityti knygą tampa labai nuobodu. Vaikščioti irgi nuobodu, gulėti – nuobodu, o buities darbų tiesiog nesinori. Kaip linksminti save? Surinkome visą pasirinkimą įdomios veiklos, kuri tikrai neleis „numirti iš nuobodulio“.

Ką veikti savaitgalį: patys neįprastiausi pramogų variantai

FreepikVKGeraiTGMNuorodaNereikia sukti galvos ir sugalvoti veiklos, kuri padėtų pagerinti nuotaiką. Dar geriau – peržiūrėkite mūsų pasirinkimą!

Jei slinktumėte per visą naujienų srautą, patiko visos nuotraukos socialiniuose tinkluose, žiūrėjote visus vaizdo įrašus ir serialus, pailsėjote ir svajojote, kad ši diena kuo greičiau baigtųsi, nes rytoj galėsite praleisti dieną su darbu, tada tau labai nuobodu. Pateikiame sąrašą veiklų, kurios pralinksmins ir padės atgauti gyvybingumą.

20 idėjų, ką daryti, jei nuobodu

1. Įsigykite didžiausią savo gyvenimo dėlionę ir pabandykite ją surinkti per vieną vakarą. Įjunkite atpalaiduojančią muziką, paruoškite savo darbo vietą ir visiškai pasinerkite į procesą.

2. Suplanuokite kitas atostogas. Pagalvokite, kur norite nukeliauti, ieškokite internete informacijos, kokių lankytinų vietų galite pamatyti šioje vietoje, sužinokite maisto, apgyvendinimo ir ekskursijų kainas. Taip ne tik pramogausite, bet ir sutaupysite laiko ateityje.

3. Paskambink draugui. Jei mėgstate bendrauti tik trumposiomis žinutėmis, tuomet jus tikrai pralinksmins skambučiai – paplepėkite apie viską pasaulyje, teiraukites apie naujausias paskalas, naujienas, planuokite bendras keliones į kiną, teatrą, koncertus ir pan.

4. Nupieškite paveikslėlį. Net jei nemokate piešti, tiesiog pasiimkite pieštuką ir pradėkite kurti tai, kas pirmiausia ateina į galvą. Jei įkvėpimas čia nepasiseka, ieškokite piešimo vadovėlių internete – jų yra labai daug.Arba artimiausioje meno parduotuvėje galite rasti paveikslų pagal skaičius arba antistresines spalvinimo knygeles.

5. Paruoškite naują receptą. Maisto gaminimas yra tikrai smagus užsiėmimas! Raskite patiekalo, kurį norėjote išbandyti, receptą, eikite į parduotuvę, kur rasite reikalingų ingredientų, ir pradėkite kurti savo magiją virtuvėje.

Jei nusibosta, bėk į virtuvę ir pradėkite gaminti ką nors skanaus. Be to, fone galite įdėti garso knygą ar įdomų podcast'ą.

Jei nusibosta, bėk į virtuvę ir pradėkite gaminti ką nors skanaus. Be to, fone galite įdėti garso knygą ar įdomų podcast’ą.Atskleiskite purslą

6. Sudarykite pageidavimų sąrašą. Pasiruoškite kitai šventei – ar tai būtų gimtadienis, profesinė šventė ar Naujieji metai – ir sudarykite sąrašą dalykų, kuriuos norėtumėte gauti dovanų. Tada kyla klausimas: „Ką turėčiau tau duoti? nenustebins.

7. Užsirašykite artimiausios ateities tikslus. Ar žinote, kad mintys yra materialios? O jei juos susisteminsite, aiškiai apibūdinsite savo tikruosius norus ir periodiškai juos perskaitysite, galite pagreitinti jų pavertimo realybe procesą. Žvelgdami į šį sąrašą pradėsite galvoti, ką reikia padaryti, kad jūsų planai išsipildytų.

8. Paimkite burbulinę vonią. Jei visiškai neturite jėgų, turite gerai atsipalaiduoti ir atkurti energijos tiekimą. Laisvalaikį skirkite gulėdami šiltoje vonioje su kalnu putų ir keliais lašais eterinio aliejaus. Pasiimkite knygą arba įjunkite serialą nešiojamajame kompiuteryje/telefone – tiesiog laikykite juos saugiu atstumu nuo vandens.

9. Klausykitės meditacijos. Ši parinktis taip pat padės jums įgyti energijos, atsipalaiduoti ir kartu atsikratyti streso, su kuriuo nuolat susiduriame kasdieniame gyvenime.

10. Atlikite treniruotę namuose. Tingi eiti į salę? Jokiu problemu. Paimkite porą vandens butelių ir treniruokitės tiesiai savo svetainėje. Buteliukai pakeis hantelius, su jais galite atlikti pritūpimus ir spaudimą ant suoliuko, išpumpuojant ir sėdmenų, ir krūtinės raumenis.

Namų treniruotė

Freepik

11. Pertvarkyti. Kartais net sėdint namuose galite pakeisti aplinką ir atsipalaiduoti, tereikia pertvarkyti baldus, šiek tiek padidinti laisvą erdvę, galbūt pridėti jaukių daiktų: girliandų, nuotraukų rėmelių su įsimintinomis nuotraukomis, žvakių, figūrėlių, gėlių ir kt. .

12. Ištirkite savo sritį. Net jei visą gyvenimą gyvenote šioje vietovėje, tikriausiai nežinote apie ne taip seniai atsivėrusius kai kuriuos užkampius, kiemus ir naujas aikštes.

13. Išvalykite savo programėles. Ne, ne išorėje, o viduje: ištrinkite nereikalingas nuotraukas, failus ir programas, laiškus pašte. Ir pačioje pabaigoje pakeiskite darbalaukio foną.

14. Išspręskite kryžiažodį. Kokia labai įdomi veikla! Pasirinkite bet kurį iš esamų tipų: raktažodžiai, skanavimo žodžiai, Sudoku, užpildai… Be to, jie puikiai lavina pažintinius gebėjimus, todėl ši veikla ne tik įdomi, bet ir naudinga.

15. Eikite per savo daiktus. Išimkite iš spintos visus drabužius ir surūšiuokite juos į tris krūvas: ką dėvite reguliariai; kažkas, kurį dėvite kartą per tris mėnesius ar rečiau; kažkas, kas nebuvo dėvėta daugiau nei metus. Paskutinę krūvą galima saugiai nuvežti perdirbti arba į daiktų, kurių reikia, surinkimo punktą – jei, žinoma, jie yra tinkamos būklės.

Bent kartą per pusmetį išardykite savo spintą, kad ištuštintumėte ją nuo nereikalingų daiktų, susitvarkytumėte daiktus ir suprastumėte, kokius drabužius būtinai reikia įsigyti, o kurių jau turite apstu.

Bent kartą per pusmetį išardykite savo spintą, kad ištuštintumėte ją nuo nereikalingų daiktų, susitvarkytumėte daiktus ir suprastumėte, kokius drabužius būtinai reikia įsigyti, o kurių jau turite apstu.Atskleiskite purslą

16. Pradėkite rašyti tinklaraštį. Sakysite, kad šiandien būti tinklaraštininke nebeapsimoka – tiek daug jų yra išsiskyrusių. O mes atsakysime, kad jokios naudos čia ieškoti nereikia. Visų pirma, tai reikia padaryti dėl sielos. Sukurkite savo grupę arba tiesiog pradėkite aktyviai skelbti savo socialiniuose tinkluose: rašykite apie mėgstamą veiklą, nesvarbu, ar tai žvejyba, automobiliai, maistas ar mada. Žmonės, kurie domisi šia tema, tikrai jus patrauks.

17. Išmokite žongliruoti. Bet kokių naujų įgūdžių mokymasis yra labai įdomi ir daug laiko reikalaujanti veikla. Ypač žongliravimas! Įjunkite mokomuosius vaizdo įrašus, skirkite jiems kelias valandas, kad bet kada galėtumėte pademonstruoti savo neįprastus įgūdžius artimiesiems.

18. Pradėkite mokytis naujos kalbos. Yra daug programų ir internetinių išteklių, kurie palengvina užsienio kalbos mokymąsi. Jų pagalba galite pasinerti į visiškai kitokią kultūrą nepalikdami savo sofos.

19. Susidarykite maitinimo planą ateinančiai savaitei. Vėl sąrašai! Na, turi pripažinti, tai taip žavu… Taip pat prie fizinio aktyvumo ir namų treniruočių reikėtų įtraukti tinkamą mitybą. Pagalvokite, kokius produktus reikia pirkti, kokius patiekalus iš jų ruošti, ir iš anksto apskaičiuokite KBZHU.

Maitinimo plano sudarymas nėra lengva užduotis. Turite nuodugniai pasinerti į šią temą, ištirti, kiek BJU jums reikia gauti per dieną, tam tikrų produktų sudėtį, suprasti, kokiais patiekalais galite paįvairinti savo mitybą ir pan.

Maitinimo plano sudarymas nėra lengva užduotis. Turite nuodugniai pasinerti į šią temą, ištirti, kiek BJU jums reikia gauti per dieną, tam tikrų produktų sudėtį, suprasti, kokiais patiekalais galite paįvairinti savo mitybą ir pan.Freepik

20. Apsilankykite pramogų svetainėse. Kartais internetas taip pat gali būti įdomus – mes nekalbame apie memus, juokingus komentarus ir internetinius žaidimus. Su nuoboduliu galite kovoti apsilankę specialiose svetainėse, pavyzdžiui:

  • „Coneix el riu“ yra svetainė, skirta sužinoti apie paukščių garsus. Tiesiog užveskite pelės žymeklį virš paukščio atvaizdo ir išgirskite jį giedant.
  • Ai-art.tokyo yra internetinė paslauga su neuroniniu tinklu, kuris nuotrauką gali paversti senoviniu portretu.
  • Festisitas – čia galite pasigaminti skirtingų šalių banknotus savo veidu. Jums tereikia įkelti savo asmenukę.
  • Freeintertv – šioje svetainėje galite žiūrėti internetines televizijos kanalų transliacijas iš bet kurios pasaulio šalies.
  • Wonders of streets – tai platforma, sujungianti pačius keisčiausius, juokingiausius ir nuostabiausius Google Street View žemėlapiuose esančius vaizdus.
  • Skrydžio radaras – rodo visus šiuo metu skrendančius orlaivius.
  • Patatap – ši paslauga jūsų klaviatūrą paverčia muzikos instrumentu. Kiekvienas mygtukas skleidžia specialų garsą, o ekrane pasirodo lipnūs vaizdai.

PASIDARYK PATS

LIFEHACK2024-05-18, 16:29 VAL

Kaip ištuštinti kamuolį prieš kelionę: standartiniai ir avariniai metodai

Kaip ištuštinti fitneso kamuolį? Šios žinios pravers, pavyzdžiui, jei su savo įranga vykstate į kelionę ar norite padėti kamuolį žiemos laikymui, o lagamine neužtenka vietos.

Romas Nazarovas

Romas Nazarovas

Žymos:

Nepaperkamas

Lifehack

Sportas

Lifehacks

KelionėsVKGeraiTGMNuoroda

Bet kuris futbolininkas, tinklininkas ar krepšininkas anksčiau ar vėliau turi susikrauti lagaminą varžyboms. Tačiau rekvizitas per stambus: oro uostuose bagažas viršija leistiną ribą, o pripūstą kamuoliuką neštis nelabai patogu, kai rankos pilnos bilietų ir dokumentų. Sportininkui kyla klausimas: kaip ištuštinti kamuolį, kad jis kartu su uniforma ir asmeniniais daiktais tilptų į lagaminą?Saugiausias būdas išleisti orą yra ta pačia adata, kuri naudojama pripūsti kamuoliukus.

Kaip paleisti kamuolį adata

Norėdami tai padaryti, jį reikia sutepti ir atsargiai įkišti į rutulio vožtuvą (dažnai vadinamą speneliu). Adatą laikykite griežtai statmenai, kad nepažeistumėte paties vožtuvo. Išeinančio oro šnypštimas pasakys, kada adatą įdėsite pakankamai giliai.

Norėdami greičiau išleisti orą, galite lengvai paspausti rutulį. O kai didžioji dalis oro išbėgs ir šnypštimas nustos, susukite kamuolį į vamzdelį, kad išspaustumėte likusį.

Jei nėra specialaus lubrikanto, galite jį pakeisti silikoniniu tepalu, vazelinu, kokosų aliejumi, glicerinu – arba bent rutulinį vožtuvą suvilgyti seilėmis.

Kaip ištuštinti kamuolį be adatos

Jei adatos nėra po ranka, į vožtuvą galima įkišti kitus daiktus. Pavyzdžiui, tuščias rašiklio užpildymas, degtukas ar nesulenktas sąvaržėlė. Taikant šį metodą reikia būti dvigubai atsargiems, nes degtukas gali sulūžti ir įstrigti spenelyje, o kiti daiktai gali jį pažeisti ir tada kamuolys nelaikys oro.

Kitu atveju procedūra yra tokia pati, kaip ir algoritmo, kaip ištuštinti rutulį adata.EcoSports.com

Priminsime, kad tai galima padaryti tik su nebrangiais mėgėjiško lygio kamuoliais .

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *